بانک ملت عملکرد حسابرسی شده ۱۲ ماهه داد: بدون تغییر با سود ۸۴۱ ریالی
بانک ملت صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی شده را منتشر کرد که با شناسایی ۸۴۱ ریال سود تلفیقی نسبت به عملکرد حسابرسی نشده تغییری نداشت.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت با سرمایه 20.7 هزار میلیارد تومانی به عنوان دومین بانک بزرگ بورس، صورت های مالی تلفیقی 12 ماهه حسابرسی شده را منتشر کرد.

براین اساس، “وبملت” در این دوره 66 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 36.1 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در 12 ماه سال گذشته، تراز عملیاتی مثبت 29.9 هزار میلیارد تومانی را ثبت کرد و نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 30 درصدی روبرو شد.

این بانک بورسی در عملکرد 12 ماهه بالغ بر 17.1 هزار میلیارد تومان سود خالص تلفیقی محقق و برای هر سهم سود 841 ریالی شناسایی کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 44 و 48 درصدی همراه شد.

شرکت اصلی هم در عملکرد 12 ماهه بالغ بر 15.7 هزار میلیارد تومان سود خالص و برای هر سهم 761 ریال سود شناسایی کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 66 درصدی همراه شد. سود تلفیقی و سود شرکت اصلی در مقایسه با عملکرد حسابرسی نشده تغییری نداشت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک در اطلاعیه ای از سهامداران خود دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه که ساعت 7:30 صبح و مجمع فوق العاده که ساعت 9 صبح روز سه شنبه 31 خردادماه امسال در تهران، خیابان پاسداران، پایین تر از چهارراه فرمانیه، خیابان شهید نوریان، پلاک 11 برگزار می شود، شرکت کنند.

اسکرول به بالا