عرضه اولیه سهام شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در روز سه شنبه 1401/03/24
هشتمین شرکت جدید سال با عرضه اولیه سهام پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس معروف به تپسی، مختص صندوق های سرمایه گذاری ، ۲۴ خرداد در فرابورس به روش گشایش انجام می شود.

 

 در حالی دو هفته از عرضه اولیه 10 درصد از سهام فرانسوز یزد می گذرد که پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس معروف به تپسی هم به عنوان هشتمین شرکت تازه وارد و نخستین استارت آپ، سه شنبه 24 خرداد وارد بازار خواهد شد.

به این ترتیب، حداکثر سهمیه یک میلیون و 400 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش گشایش در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه می شود. مشاور عرضه هم کارگزاری بانک تجارت و متعهد خرید تامین سرمایه کاردان است.

پس از مرحله اول عرضه اولیه به روش گشایش در مرحله دوم نماد “تپسی” به منظور طی مراحل افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و صرف سهام متوقف خواهد شد. لذا متقاضیان باید آثار ناشی از افزایش سرمایه در میزان مالکیت پس از افزایش سرمایه و نیز توقف نماد برای این موضوع را مدنظر قرار دهند.

ارسال سفارش صرفا از طریق ایستگاه های معاملاتی (نامک) امکان پذیر خواهد بود. همچنین 50 درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط تا 90 روز پس از تاریخ عرضه اولیه امکان عرضه نخواهد داشت.

اسکرول به بالا